Rozmaite

Typy stojaków na wino

Dostępnych jest wiele rodzajów stojaków na wino, które zaspokoją szeroki zakres potrzeb w zakresie przechowywania tego wyjątkowego, ale wymagającego trunku. Wystarczy przejrzeć ofertę stojaków na wino na stronie https://alembik.eu/153-drewniane-stojaki-i-regaly-na-wino, aby przekonać się, że możliwości mamy całe mnóstwo.

Stojaki na pojedyncze butelki
Producenci oferują nam szeroka gamę stojaków na pojedyncze butelki, od bardziej eleganckich i ekskluzywnych wzorów, po proste, niemal minimalistyczne. Stojaki te są często używane przy stole jadalnym. Fantastycznie eksponują butelkę wina, które akurat jest podawane. Mogą być również stosowane w kuchni do przechowywania butelki wina często używanego do celów kulinarnych.

Stelaże i modułowe stojaki na wino
Wśród miłośników wina, którzy szukają opcji przechowywania wina uwzględniającej powiększającą się kolekcję bardzo popularne są stelaże i modułowe stojaki na wino. Stelaże do przechowywania wina są często przystosowane do przechowywania od pięciu do dziesięciu butelek w poprzek, co pozwala na umieszczenie dodatkowych jednostek powyżej, w razie potrzeby. Modułowe stojaki również oferują zwiększoną pojemność, ale oprócz rozszerzania pionowego istnieje możliwość dostawiania ich po bokach. Pojemność modułów może wynosić od sześciu do nawet 120 butelek.

Wózki na wino
Aby uzyskać bardziej mobilną opcję, możemy wybrać wózki na wino. Zazwyczaj przeznaczone są do użytku na spotkaniach towarzyskich lub większych imprezach. Mogą być również używane do celów dekoracyjnych, oferując niepowtarzalny wygląd.

Stojaki na wino do montażu na ścianie
Gdy chcemy zaoszczędzić miejsca idealnym rozwiązaniem są stojaki na wino do montażu ściennego. Mieszczą one od pięciu do dziesięciu butelek lub więcej i występują w różnych wzorach. Spotykane są zarówno w wersji poziomej, jak i pionowej.

Źródło: https://alembik.eu

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *